„John Rambo” ostatnią częścią serii?

Czy film z 2008 roku pt. John Rambo był ostatnią częścią serii opowiadającej o weteranie wojny w Wietnamie? – Wygląda na to, że tak. Sly w ostatnim wywiadzie oznajmił:
serce chce bym zrobił piątą część Rambo, lecz ciało mówi zostań w domu. To jest tak jak z bokserami, którzy wracają na jedną, ostatnią rundę i dostają łomot. Zostaw to komuś innemu.

7 komentarzy

  1. Niestety na ten moment takie są właśnie przypuszczenia. David Morrell – autor, oczywiście twórca postaci Rambo pisał wczoraj na swoim profilu facebookowym(nawet odpisał mi osobiście hehe 🙂 )o tym jak to Sly po długich latach wykonywania kaskaderskich scen, nie ma już zwyczajnie siły na tak fizyczną rolę. Co jest tym bardziej smutne, wspomniał, że mieli już razem ze Sly’em opracowany pomysł na scenariusz, który nadawał się na wszystkie festiwale filmowe i gwarantował jeszcze bardziej ciekawe zakończenie niż to obecne z „Johna Rambo”. Morrell wspomniał też, że może kiedyś ujawni szczegóły tego scenariusza, ale na razie nie może tego zrobić, na wszelki wypadek gdyby Sly jednak zmienił zdanie. No cóż, to nie byłby pierwszy raz w przypadku Sly’a, trzymajmy więc kciuki 🙂

  2. No nie ukrywam ze jestem mocno zawiedziony, ale z drugiej strony rozumiem, latka leca nasz bohater nie młodnieje, niestety. Choc cicho licze, a moze sie zdecyduje na ost. czesc 😉

  3. Wielka szkoda, bardzo liczyłem, że ten film powstanie. Brakuje mi już takich prawdziwych filmów akcji w starym stylu. Ahh, może Sly zmieni zdanie, zwłaszcza jeśli -„Co jest tym bardziej smutne, wspomniał, że mieli już razem ze Sly’em opracowany pomysł na scenariusz, który nadawał się na wszystkie festiwale filmowe” – to prawda.

  4. Myślę, że specjalnie tak powiedział, żeby ludzie, którzy czekają na ten film jeszcze bardziej się napalili. Nie wierzę, żeby ktoś mógł sobie pozwolić na niewykorzystanie takiego dobrego scenariusza.

  5. Bardzo się cieszę, że taka decyzja zapadła. Czwarta część Rambo idealnie kończy jego historię. Uważam, że nie było żadnego sensu kontynuacji 🙂 Brawo Sly! Niczego nie brakuje tej idealnej klasyce!
    Klasyka ponad wszystko!

  6. @Lewa46s – A ja bym chętnie obejrzał skoro zakończenie ma być lepsze od poprzedniego. A za tym idzie lepsza klasyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.