Gotowi na Rambo?

rambo512Pamiętacie jak w 2006 roku wracał Rocky, a zaraz za nim w 2008 roku Rambo? Wydaje się, że historia lubi się powtarzać. Bo wkrótce znów na ekranach pojawi się najsłynniejszy z filadelfijskich bokserów (tym razem w drugoplanowej roli w Creedzie), a jak wynika z harmonogramu zajęć Sylvestra Stallone nadchodzi czas na Johna. Jak widać ze zdjęcia obok, sądząc po formie Sly jest już gotowy do roli. Muskulatura słusznych rozmiarów. Jeszcze tylko charakteryzacja i lecimy na plan. Według informacji krążących tu i ówdzie scenariusz do piątego filmu jest już na ukończeniu. Zanim jednak zobaczymy emerytowanego „zielonego bereta” na dużym ekranie będziemy mogli usłyszeć Stallone’a dubbingującego jedną z postaci animowanej produkcji Animal Crackers. A co dalej? Czy wspominana niedawno czwarta część The Expendables? Czy serial na podstawie tej serii? Czy może jej żeńska wersja? A może zapowiadany swego czasu Scarpa?

3 komentarze

  1. Rambo zawsze na tak jesli tylko jest Sly, natomiast EX 4 tylko w oryginalny składzie plus wiecej Arniego ktorego forma jest coraz to lepsza, zadne serialowe po pierdółki, nie raz seriale psuły filmowa serie, to jest nie potrzebne.

  2. Jak dla mnie Sly powinien rozważyć udział w szybkich i wściekłych. Aby wreszcie świat sobie o nim przypomniał, a szczególnie żeby młodzi popatrzyli się na największa gwiazdę w historii kina akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *