Front okładki.

Zbliża się polska premiera DVD (lipiec) filmu Bullet To The Head, który otrzymał już oficjalne polskie tłumaczenie na Kula w łeb. Monolith zaprezentował okładkę, która przedstawia się tak jak widać po prawej stronie. W związku z polskim akcentem, nie omieszkano ulokować Weronikę Rosati na grafice. Wciąż nic nie wiadomo o dodatkach, ale prawdopodobnie nic poza zwiastunem nie zobaczymy. Równie „goło” prezentują się zagraniczne wydania.

13 komentarzy

  1. Czemu uczepili się tej beznadziejnej okładki, gdy istnieje 10 razy lepsza + ciekawsza (oczywiście ta z większą ilością postaci i klimatycznym tłem)? Mam nadzieje, że film prezentuje się znacznie lepiej.

  2. Prosty, konkretny film, w starym dobrym stylu, z kilkoma naprawdę zabawnymi tekstami. Po obejrzeniu filmu, wiem dlaczego Thomas Jane „nie nadawał się” do roli policjanta. Szkoda, że marketing tak mocno zawiódł, bo film na pewno nie zasłużył na porażkę w box office (i to tak druzgocącą). Mocne 7/10, DVD zdecydowanie kupię.
    P.S.: Mimo, że zawsze trochę bardziej lubiłem i kibicowałem Sylvkowi, muszę przyznać, że THE LAST STAND Schwarzenegger’a wypadł lepiej.

  3. Wczoraj miałem okazje obejrzec Bullet’a i jestem mile zaskoczony, moze rzeczywiscie przewidywalny itd. Ale klimat filmu przypominał mi produkcje z lat 90 no rewelka, momentami irioniczne dialogi, dobre sceny akcji i nawet Jason Momoa ktorego nie lubie, nie razil mnie w tym filmie, ba dobrze sie spisal w roli czarnego charakteru. I wg, mnie to Sly goruje nad Arnim po prostu Kula w Łeb Likwidatorowi 🙂

  4. Legalnie film będzie można oglądać na vod.pl od 18. czerwca. To szybciej niż wyjdzie na DVD. Monolith podpisa~ł z tym portalem umowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.