Finalny plakat + paczka zdjęć.

Po bannerze i drugim zwiastunie przyszedł czas na ostateczny plakat.do zbliżającej się (już tylko 2 miesiące!) megaprodukcji Sly’a The Expendables. Plakat, który szczerze mówiąc mnie rozczarował. Jak widać wykorzystuje znane już zdjęcie, na którym niestety daje się mocno zauważyć użycie Photoshopa, przez co niektóre twarze są przerażająco puste i anormalne (patrz: Willis czy Rourke). W każdym razie popatrzcie sobie sami.

A jako, że nie chce mi się wklejać tutaj stosów zdjęć zalecam zajrzeć na stronkę gdzie znaleźć możecie tony zdjęć z filmu The Expendables w dobrej rozdzielczości. Jest tego naprawdę cała fura, a niektóre wyglądają oszałamiająco!

3 komentarze

  1. Ten photoshop na gebie Willisa tragiczny, bo Rourke to i nawet bez photoshopa nieciekawie wyglądaxD ale jak juz wczesniej pisałem, samo zdjecie mi sie podoba. Jednak oficjalny plakat powinien być troche bardziej dopracowany, np. napisy jak dla mnie zbytnio zlewaja się z tłem. No, ale to tylko plakat, liczy sie to jaki bedzie film:) Stronka jest świetna, rzeczywiście mozna znalezc tam wiele fajnych fotek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *