Facebook Niezniszczalnych.

Już na dniach w Waszych kinach możecie się spodziewać polskich plakatów reklamujących nadchodzących naprawdę wielkimi krokami filmu Sylvestra Stallone Niezniszczalni. Plakat (na razie teaserowy) wygląda tak jak na fotce po lewej stronie – można sobie powiększyć. Jeśli zauważycie jakiekolwiek symptomy reklamy filmu zróbcie zdjęcie swoją komórką i podeślijcie do mnie na tomashec@wp.pl – pójdzie do publikacji. Co więcej, polski dystrybutor – firma Monolith –  stworzył fanów filmu na Facebooku www.facebook.com/niezniszczalni . Jeśli macie konto (ja nie mam) dołączajcie do innych fanów, przy okazji reklamując naszą stronę www.stallone.pl . A jak!

5 komentarzy

  1. Kuurcze…dlaczego ja akurat wtedy nie mogę być w Polsce…:(:(:( Teraz pójdę do kina np. na Shreka a tam plakaty filmu Sly’a…będą mi tylko przypominac, że nie obejrzę tego wtedy kiedy np. Wy 😛 Esh.

  2. Ale tam gdzie będziesz nie będzie kin? Wypływasz na środek Oceanu Atlantyckiego, czy jak? 🙂

  3. Haha-prawie 😛 'Wypływam’ w truskawkowe pole…zero kontaktu ze światem (tylko komórka), zero czasu wolnego…tylko ja, słońce, truskawki i dwa miesiące porządnej harówki…nawet newsów na stallone.pl nie będę mogła czytać-zwyczajnie brak dostępu do neta 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.