Expendables 4

Co prawda do premiery trzeciej części The Expendables zostało jeszcze osiem miesięcy, tymczasem twórcy nieśmiało wspominają już o kolejnym filmie z tego cyklu. Kilka dni temu producent i ostatni decyzyjny w tych kwestiach czyli Avi Lerner podczas wywiadu dla prasy bułgarskiej (tam mieści się jego studio NuBoyana), wspomniał, że trwają już prace nad kolejnym filmem. Akcja prawdopodobnie dziać się będzie na Kubie, i zgodnie z niedawnymi zapowiedziami Sly’a, nie będzie jej udawać Bułgaria. Stallone wspomniał też w jednym z wywiadów, że bardzo chętnie widziałby w obsadzie Roberta De Niro, którego mocno namawia do udziału w projekcie. Ten natomiast nie wykluczał takiej opcji.
Lerner wspominał też o spin-offie The Expendables i potwierdził, że damska wersja na pewno powstanie. Dał nadzieję Rambo-maniakom, twierdząc, że piąty film o Johnie też jest w planach. Wygląda na to, że po słabych wynikach finansowych samodzielnych produkcji Sly’a, ten wraca na bezpieczną drogę „kinowych seriali”. Trochę szkoda, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowy powrót.

3 komentarze

  1. Nie wiem na jakie wyniki finansowe liczyli Panowie producenci, ale w ogólnym rozrachunki np. ESCAPE PLAN w chwili obecnej ma na koncie 130 mln $, a to jeszcze nie koniec (film jeszcze nie ma uaktualnionych pełnych danych dotyczących rynku japońskiego). GRUDGE MATCH ma na koncie juz 29 mln $ na „najważniejszym” rynku:)…do tego dojdą wyniki zza granicy. Na USA świat się nie kończy. Co do cyklu The Expandables…o ile będą się tam pojawiać nowe, stare twarze – dlaczego by nie? Ale Rambo? On już do domu wrócił i niech tam się spokojnie starzeje, część 4 była solidnym zakończeniem jego historii.

  2. Zgadzam się z Markiem, dla mnie też Rambo ma idealny koniec, a niezniszczalni póki Sly ma kogo werbować do obsady, też jestem za 😀

  3. Mnie cieszy każdy projekt który nie jest kontynuacją. Owszem kontynuacje także, ale mam ochotę pooglądać Sly’a jeszcze w czymś nowym. I niech sobie robi kolejnych Niezniszczalnych, bo jakby nie patrzeć fajności tym filmom nie można odmówić i jeśli zarabiają kasę na inne projekty to jestem oczywiście za.
    Co do Rambo: czuję, że to może się jeszcze udać, choć czwarta część jak już wspomnieliście ładnie domknęła temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.