Dragoooooo!!!! Film o Ivanie i Wiktorze w przygotowaniu.

Zdaje się, że MGM zamarzyło sobie potężne Rocky-versum. Po sześciu filmach głównej serii Rocky, trzech (premiera najnowszego w marcu 2023 roku) Creedach, studio startuje z kolejnym projektem. Robert Lawton otrzymał propozycję napisania scenariusza do filmu Drago. Po raz pierwszy główną postacią będzie najbardziej charakterystyczny oponent cyklu. Wciąż jednak nie wiadomo do końca w którą stronę pójdzie ta historia, ale zgodnie z pierwszymi informacjami skupi się zarówno na Ivanie (Rocky IV i Creed II) jak i Viktorze (Creed II i prawdopodobnie Creed III). Ludmiła na tę chwile nie jest brana pod uwagę.
O Drago nieśmiało wspominał jakiś czas temu Dolph Lundgren. Włodarze MGM byli pod wrażeniem pomysłu na film, który przedstawił im Lawton, stąd decyzja o skierowaniu projektu do prac scenariuszowych. Autor ma niewielkie doświadczenie w tej materii, choć zrealizował ceniony dokument o produkcji debiutu filadelfijskiego pięściarza na dużym ekranie. Becoming Rocky zdobył uznanie fanów i krytyków.
Ciekawe jak do tego pomysłu podejdzie Sylvester Stallone, który ostatnio publicznie wyrażał niechęć do producenta Irwina Winklera w serii postów na swoim instagramowym koncie (niedawno zostały one usunięte). Czy jest szansa na zakopanie topora wojennego i Sly wróci do swojej legendarnej postaci Rocky’ego, albo chociaż zostanie współproducentem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.