Creed II wielce prawdopodobny

Chyba ignorowanie i przyjmowanie plotek odnośnie realizacji sequela Creeda mija się z celem. Sylvester Stallone na swoich oficjalnych profilach portali społecznościowych coraz mniej subtelnie zapowiada jego produkcję. Bardzo ciekawie zapowiada się kwestia fabuły. Sprawa staje się mocno osobistą. Adonis Creed zmierzy się na ringu z osoba odpowiedzialną za śmierć jego ojca. Jak wiadomo jest nią legendarny radziecki pięściarz Ivan Drago. To dość nieoczekiwana wolta fabularna, która nabiera kształtu i wiarygodności tym bardziej, że wczoraj na swoim twitterowym koncie Dolph Lundgren opublikował filmik z przygotowań fizycznych do roli z niezwykle wymownym komentarzem. Sprawdźcie sami TU.

Poza tą wciąż niepewną informacją pewniejszą informacją jest wspólny film z Jackie’em Chanem Ex-Baghdad. Dwa sequele Planu ucieczki są przesądzone, ale podczas jednej z nagrywek, Sly, który coraz pewniej czuje się w internetach, wraz z Randalem Emmettem wspomniał o jakimś „wielkim ogłoszeniu”. Będzie to prawdopodobnie kolejny film akcji. Co ciekawe w ostatnich dniach pojawiły się informacje o pozwaniu właśnie Randala Emmetta i jego wytwórni EFO do sądy przez Lionsgate (facet współprodukował choćby czwartego Rambo).

Wydaje mi się, że ostatnio Stallone jest mocno zagubiony w drodze kariery jaką chce podążać. Za dużo niewiadomych, niepewnych współpracowników i dziwnych wyborów.

3 komentarze

  1. Dziwne, bo po sukcesach, mógł pozwolić sobie na luksus i realizację ciekawych rzeczy. Ja bym chciał kolejnego Rambo a la Gran Torino (nikt nie młodnieje i z każdym rokiem szanse spadają..). Na pewno nie chcę kontynuacji Escape Plan, dla mnie to poroniony pomysł i nie rozumiem jak można w to brnąć i jeszcze robić z tego sztandarowy projekt..

  2. Panowie nie stawiajmy krzyżyka, może być całkiem ciekawie … aczkolwiek osobiście wolałbym Rambo 5: Last Blood heh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.