Co nowego u Sly’a?

cine_nohabrapaz-660x371
Kilka aktualnych spraw dotyczących dalszych projektów w które zaangażować się Sylvester Stallone:

CREED – czyli spin-off „Rocky’ego”, w którym Rocky pojawi się w drugoplanowej roli. Wciąż scenariusz się pisze i planowane wstępnie na marzec rozpoczęcie zdjęć ulegnie przesunięciu.

NO HABRA PAZ PARA LOS MALVADOS – końca dobiegają rozmowy na temat udziału Sly’a w remake’u hiszpańskiej produkcji „Nie zazna spokoju, kto przeklęty”. Stallone w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że praktycznie produkcja amerykańskiej wersji z nim w roli głównej jest pewna. Wiadomo, jak to bywa… (powyżej fotka z wersji oryginalnej, a zwiastun TU).

THE EXPENDABELLES – tak, dobrze widzicie. Ten tytuł to spin-off „Niezniszczalnych”. Reżyserii damskiej wersji znanego cyklu będzie Niemiec Robert Luketic, autor co najwyżej przeciętnej „Paranoi”. Stallone zostanie producentem. Film ma być komedią akcji. Scenariuszem mają się zając twórcy „Legalnej Blondynki”. Bez komentarza.

ROCKY MUSICAL – długo wyczekiwana premiera musicalu na Broadwayu już w przyszłym tygodniu, we wtorek!

HOMEFRONT – w USA jeden z najlepszych filmów z Jasonem Stathamem, na podstawie scenariusza Sylvestra Stallone już lada moment będzie dostępny na nośnikach DVD i Blu-Ray, a my wciąż nie znamy krajowego dystrybutora tego filmu. Prawdopodobnie będzie nim Monolith.

GRUDGE MATCH – film „Legendy ringu” miał pojawić się w polskich kinach 21. marca. Ze strony Filmwebu zniknęła jednak ta data. Oficjalnej informacji od Warner Bros. o wycofaniu się z kinowej dystrybucji jednak nie było.

plandvdESCAPE PLAN – czyli „Plan ucieczki” już w przyszłym tygodniu dostępny będzie w VOD, natomiast od 27. lutego będzie można go wypożyczyć w tradycyjnych wypożyczalniach, zakupić go na DVD lub Blu-Ray 20. marca.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.