KONTAKT

Cześć. Masz do nas zapytanie? Skontaktuj się z redakcją Stallone.pl

Tomasz Urbański  (@tomashec)
Redaktor naczelny
Zapytania dotyczące wywiadu, współpracy.
e-mail: tomashec(@)wp.pl
tel. 501 600 644

Sebastian (@Sebastian)
Administrator techniczny
Zapytania dotyczące funkcjonowania serwisu, danych osobowych, reklamy.
e-mail: admin(@)stallone.pl

12 komentarzy

 1. Mam takie pytanie czy macie możliwość zalatwienia filmu na VHS Cobra akurat cięko jest dostać ten unikatowy film???

 2. Troche minelo od prosby Marty’ego 🙂 mam nadzieje ze sie doczekal. Skad masz te adresy ? Moze wysle list:) pozdrawiam.

 3. Hej pozdrawiam.Mój starszy brat mieszka w Californii od ponad 20 lat,stąd mam adresy.Tam naturalne jest,że możesz spotkać Sly lub kogoś innego sławnego zwyczajnie na ulicy,lub w sklepie.Stali mieszkańcy,znaja zatem i adresy nic trudnego do zdobycia.Posiadam także telefony i wiele innych adresów znanych osób.Napisz do mnie na email,porozmawiamy gdyż sporadycznie tu zaglądam.Pozdrawiam☺

  1. Cześć Agnieszka,

   Przypadkowo tutaj wpadłem i zobaczyłem pare komentarzy które mnie zainteresowały a propos Sly Stallone. On teraz ma swój prywatny YouTube channel. Ciekawe jak czasy się zmieniły i wiele celebrytów teraz jest bardziej dostępna niż przed era internetu i socjalnych mediów.

   Czy te adresy domowe w CA które podałaś są ciagle aktualne ?

   Ja mieszkam od wielu lat w Stanach i pomyślałem ze fajnie by było poznać nowych Polaków czy to mieszkających w USA czy tez z polski. Jaki adres e-mail najlepiej skontaktować się z tobą jak nie masz nic na przeciwko ?

 4. Cześć Agnieszka, Przypadkowo tutaj wpadłem i zobaczyłem pare komentarzy które mnie zainteresowały a propos Sly Stallone. On teraz ma swój prywatny YouTube channel. Ciekawe jak czasy się zmieniły i wiele celebrytów teraz jest bardziej dostępna niż przed era internetu i socjalnych mediów. Czy te adresy domowe w CA które podałaś są ciagle aktualne ? Ja mieszkam od wielu lat w Stanach i pomyślałem ze fajnie by było poznać nowych Polaków czy to mieszkających w USA czy tez z polski. Jaki adres e-mail najlepiej skontaktować się z tobą jak nie masz nic na przeciwko ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.